Kolokvium v Hejnicích – ZRUŠENO

nahrávám mapu....

Datum / čas
Date(s) - 07/04/2017 - 08/04/2017
19:30 - 18:00

Místo konání
Hejnice

Kategorie


P O Z V Á N K A na kolokvium absolventů všech běhů libereckého Výcviku v rodinné terapii psychosomatických poruch

Srdečně vás zveme na naše 6. kolokvium, které se bude konat ve dnech 7. – 8. dubna 2017 opět v Hejnicích.ZRUŠENO

Připomínáme, že smyslem setkání je výměna zkušeností. Budete mít příležitost informovat se navzájem, podělit se o své objevy i potíže, které máte s rodinnou terapií na vašem pracovišti, poslechnout si, jak jsou na tom ostatní. Setkáte se s kolegy, které jste poznali zblízka ve své komunitě a potkáte další kolegy z ostatních běhů, s nimiž vás bude spojovat společný jazyk, který jste spolu s námi vytvářeli. Počítáme s tím, že jste nezaháleli a rozvíjeli se směry, o kterých nemáme ani tušení, a právě na tyto novinky se těšíme, ať už se věnujete systematické rodinné terapii, nebo pokračujete ve své původní profesi a prvky rodinné terapie jste do ní zakomponovali.

Z organizačních důvodů jsme museli program oproti tradici časově posunout. Sejdeme se v pátek na večeři v 19.30 a navážeme společenským/seznamovacím večerem. Odborný program se uskuteční v sobotu 9.00 – 18.00 ve čtyřech devadesátiminutových blocích třicetiminutovými příspěvky s důrazem na co nejbohatší diskusi.

Vybízíme vás všechny k aktivní účasti. Aktivní účastníci by opět nepřednášeli, ale přinášeli by témata k rozpravě. Vítaní budete všichni, využijte ostatních k tomu, abyste jim pokládali otázky, které vás pálí. Ti z vás, kteří pracujete v týmech s  kolegy, kteří neprošli naším výcvikem a obohacujete se navzájem odlišným vzděláním, pozvěte je a přihlaste společné téma.

Kde a za kolik?

Kolokvium se bude konat na tradičním místě v Hejnicích 7. – 8. dubna 2017 s jednou plnou penzí (večeře, snídaně, oběd). Za dvojlůžkový pokoj 900Kč (600Kč ubytování plus 300Kč plná penze), za jednolůžkový 1000Kč (700Kč ubytování plus 300Kč plná penze). Tyto platby nepůjdou přes účet Institutu, ale budete si je vyřizovat v recepci kláštera přímo. Účastnický poplatek bude symbolický, podle počtu účastníků nejvýše 500Kč.

Přihlášky

posílejte, prosím, paní sekretářce Radce Menclové menclova@sktlib.cz . Aktivní účastníci, témata hlaste současně také na adresu trapkova@mybox.cz .

Budeme vás průběžně informovat, jak jsme na tom, v určitém smyslu začíná kolokvium už dnes.

Přejeme vám vše dobré do nového roku a vlídnou zimu.

V Liberci 7.1. 2017                                    Lída Chválová Trapková + Vladislav Chvála